Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Cílem klubu ABC Braník je, aby všichni hráči trénovali, hráli a prezentovali se v jednotných, modro-bílých klubových barvách.

K jeho naplnění je nutností, aby každý hráč vlastnil všechny položky z uvedené povinné výbavy. Položky v nepovinném ,,katalogu“ jsou dobrovolné, avšak je jedině výhodou, pokud by už teď hráč vlastnil například tréninkové tepláky nebo batoh navíc. Je totiž více než pravděpodobné, že položky z nepovinného katalogu se budou postupně začleňovat do položek povinných.

Výbava od značky ADIDAS - kolekce TIRO 2021 - pro kterou jsme se rozhodli, respektuje naše modro-bílé barvy, svou kvalitou patří mezi nejlepší, tudíž životnost materiálu by měla být co nejdelší, opotřebení co nejmenší a zaručuje dodávání po dobu 2 let, než se naváže na novou kolekci TIRO, která bude vycházet z podobného konceptu.  

Objednávky oblečení přijímá vedoucí týmu Marek Socha vždy nejpozději 15. dne v měsíci.